+48 506-666-118 skup@gcsystem.pl
IconAIDA32 - Pogram do identyfikowania sprzętu, laptopów, komputerów
Kategoria
Ilość pobrań601
Rozmiar3.11 MB
Ostatnia aktualizacja28 maja, 2015
Plik do pobrania

Pogram do identyfikowania podzespołów, sprzętu, laptopów, komputerów.

AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2 PL to w praktyce najlepszy program, który służy do zidentyfikowania naszego sprzętu oraz oprogramowania. Dzięki AIDA32 mamy dostęp do mnóstwa informacji, jak np. informacja o podzespołach, o oprogramowaniu, konfiguracji DirectX czy też sieci, itd.

Bardzo na plus jest to, że aplikacja posiada czytelny, polski interfejs. Wszystkie funkcje są dostępne według kategorii, co znacznie ułatwia nawigację w tym programie. Potrzebne dane, które wyświetla nam aplikacja możemy zapisać w kilku formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML.

Program jest w stanie podać informacje o około 30 tys. komponentów na 85 stronach, posiada wsparcie baz SQL ADO/ODBC, zawiera także informacje o sterownikach oraz oprogramowaniu (wraz z licencją). Pozwala także na dostęp do zaplanowanych zadań jak autostart, typy plików, koszów, etc. Możliwości są naprawdę ogromne.

Minusem jest niestety to, że aplikacja nie jest już rozwijana. Twórca programu podjął się współpracy z firmą Lavalys Consulting Group (producent odpowiedzialny za EVEREST).

Polub nas to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy wszystkim za polubienie!