+48 506-666-118 skup@gcsystem.pl
IconPassMark Keybord Test - Program do testowanie i sprawdzania klawiatury
Kategoria
Ilość pobrań21245
Rozmiar2.68 MB
Ostatnia aktualizacja13 czerwca, 2015
Plik do pobrania

Program do testowanie i sprawdzania klawiatury w laptopie i komputerze.

PassMark Keybord Test V3.0 (Build 1002)  to program do sprawdzania klawiatury, który pozwala użytkownikom na szybkie sprawdzenie, czy wszystkie klawisze na ich klawiaturze komputera działają poprawnie, sprawdź, klawiatury LED, spojrzeć na wewnętrzne kodeksy skanowania generowane przez klawiaturę i szybkość pisania miar.

W dół iw górę skok każdego klawisza jest zarejestrowany i wyróżniony na graficzny obraz klawiatury. Po każdym naciśnięciu przycisku różnych informacji publicznej jest aktualizowana w oknie i na zdjęciu klawiatury.

Możliwe zastosowania obejmują testowanie oprogramowania wadliwych klawiatur, testowanie trybu wsadowego klawiaturze w środowisku linii produkcyjnej, a pisanie pomoc tutor do ćwiczenia w pisaniu i zbadaniu wewnętrznych kodów klawiszy.

KeyboardTest obsługuje niestandardowy projekt klawiatury. Możliwe jest tworzenie własnych układów klawiatury, w tym obraz klawiatury i definicje kluczowych. Dwa różne komputery przenośne i jeden pulpit komputera są podane jako przykłady.

Polub nas to nic nie kosztuje!

Z góry dziękujemy wszystkim za polubienie!